MUDr. Jiří Vaverka s.r.o.
profilovka

MUDr. Jiří Vaverka

O nás

Vítám Vás na stránkách své ORL ordinace.

Něco málo o mně. Jmenuji se MUDr. Jiří Vaverka. ORL praxi jsem začal provozovat v Letňanech v roce 1995. Léta spolupracuji s ORL oddělením v nemocnici Na Bulovce. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze jsem absolvoval v roce 1990, po absolutoriu jsem působil na ORL oddělení v nemocnici v Příbrami. Poté jsem několik let pracoval na dětské ORL klinice ve FN Motol. V roce 1993 jsem složil atestaci 1. stupně v oboru otorinolaryngologie a v roce 1999 jsem úspěšně složil atestaci 2. stupně.

 

Ve své praxi provádím kompletní diagnostiku všech onemocnění v oblasti ORL s následnou léčbou. Služby poskytuji jak dětským, tak dospělým pacientům. K diagnostice i léčbě používám nejmodernější technologie (audiometr, tympanometr, endoskop, BERA, Streptest, Peptest, CRP vyšetření…) Operační výkony provádím na ORL oddělení v nemocnici Na Bulovce. V poslední době se také věnuji diagnostice a léčbě extraoesophageální neboli mimojícnové refluxní choroby, přičemž diagnostika je prováděna na základě průkazu pepsinu ve slinách (Peptest).

Co přesně znamená ORL? 


Chirurgický lékařský obor specializující se na diagnózu a léčbu chorob ušních, nosních a krčních. Také se zabývá onemocněními hlavy a krku.


Naše prostředí